1.عقد قرارداد

این مرکز آمادگی ارائه خدمات و عقد قرارداد با کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی جهت تعمیر و سرویس با شرایط کاری و توافقی فی ما بین دارد و در ضمن برای ارائه خدمات پس از فروش در طی دوران گارانتی با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان کالاهای برقی با عقد قرارداد کاری شرایط لازم را دارد

2.تامین قطعات

این مرکز  آمادگی خود را برای تهیه انواع قطعات یدکی کلی و جزئی برای ابزار فروشان و مصرف کنندگان اعلام می دارد .

3.نقشه های انفجاری

نقشه های انفجاری برای راحتی سفارش قطعات و نوع چیدمان قطعات در دستگاه ها برای استفاده عموم در اختیار کاربران و مشتریان تعبیه کرده است . با تایپ مدل دستگاه در قسمت مربوطه نقشه انفجاری مورد نظر نمایش داده می شود و در صورت درخواست نقشه انفجاری که در سایت موجود نباشد .  همکاران ما نقشه انفجاری مربوطه را تهیه و برای استفاده کاربران قرار می دهند.

4.امداد ابزار

شرکت ابزار یراق توسن برای اولین بار در شهر تبریز شروع به ارائه خدمات برای دستگاه های گارانتی دار کرد و در راستای کشش بازار در قالب طرح خدمات ، امداد ابزار شرکت البرز ابزار و الکترومتال استارت خورد . و هم اکنون این مرکز مفتخر است برای شرکت های طرف حساب و مشتریان vip خود در قالب امداد ابزار TZT جهت سهولت در حمل و نقل ارائه خدمات کند .

5.ارتباط با مشتریان

مرکز خدمات پس از فروش در نظر دارد با راه اندازی قسمت CRM نظر سنجی مشتریان برای ارائه خدمات بهتر در حوزه خدماتی خود با شنیدن پیشنهادات و انتقادات خود را به درجه کیفیت والا مطلوب مشتریان برساند .

6.دپارتمان آموزش

با کادر مجرب و کارکشته برای آموزش سیم پیچی از قبیل سیمپیچی آرمیچر ، دینام ، بالشتک و تعمیر اینورتر با ارائه تجربیات پیشکسوتان و کارامد های قابل قبول در قسمت آموزش ارائه خدمات دهد .

7.مشاوره فروش

گروه TZT با ارائه تجربیات در زمینه ی مشاوره خرید ابزار آلات برقی ، بادی ، بنزینی ، جوش و برش مفتخر است که بوطر تخصصی اطلاعات اولیه را برای تصمیم گیری بهتر ارائه نماید.