مشتریانTZT

برخی از مشتریان TZT که با ما همکاری دارند و به تیم ما اعتماد کرده اند

شرکت آیدین داداش برادر

صنایع غذایی شرکت داداش برادر در سال 1323 در شهر تبریز تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت صاحب یکی از پیشرفته ترین خطوط تولیدی با برند آیدین در ایران بوده و متنوع ترین سبد محصولات مواد غذایی کشور را در اختیار دارد که این موفقیت حاصل سرمایه گذاری های جدید و راه اندازی خطوط تولید پیشرفته و رباتیک از طرف مدیریت این شرکت در سالهای اخیر می باشد.

شرکت آذرسیماب تبریز

شرکت آذرسیماب در سال 1366 با توجه به نیازهای عمرانی و تخصصی، با هدف آبادانی کشور تاسیس گردید. این مجموعه پس از آغاز فعالیت‌های خود با شناسایی نیازهای مبرم صنعت عمرانی کشور به تخصص‌های ویژه که نوعا نیازمند به‌کارگیری پیمانکاران غیرایرانی بود فعالیت‌های خود را سامان بخشید. در این راستا ماموریت خود را، توسعه تخصص‌های ویژه و بومی‌سازی تکنولوژی جهانی این صنعت برای انجام پروژه‌های عمرانی خاص تعیین نمود. با چنین نگاهی، توجه به جذب و ارتقای مهارت‌های نیروی انسانی متخصص به عنوان استراتژی محوری شرکت قرار گرفت و هم‌اکنون مجموعه مدیران، مهندسان و کارکنان این مجموعه به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت در خدمت صنعت عمرانی کشور می‌باشند.

شرکت پالایشگاه نفت تبریز

پالایشگاه نفت تبریز در سال 1353 طراحی و پس از خاتمه عملیات مربوط به احداث، در بهمن ماه 1356 به بهره برداری رسید. در دی ماه سال 1377 بر اساس سیاست­های جاری، ساختار اداری پالایشگاه به نوع شرکتی تغییر و دوره جدید فعالیت خود را با نام شرکت پالایش نفت تبریز آغاز نمود. این شرکت در زمینی به مساحت تقریبی 150 هکتار در ارتفاع 1362 متر از سطح دریا در جنوب غربی شهر تبریز احداث گردیده است. ظرفیت اسمی اولیه این شرکت 000ر80 بشکه در روز بـود که با اجـرای طرح­هـای ازدیـاد ظرفیـت، هم اینک این رقم به 000ر110 بشکـه در روز افـزایش یافته است. نفت خـام مورد نیـاز از میادیـن نفتـی اهواز - آسماری و از طریق تأسیسات ری توسط یک خط لوله 16 اینچ تأمین می­شود.

شرکت عمران آبادی تبریز

مرکز بتن شرکت عمران و آبادی تبریزدر زمینی به مساحت ۵۰۰۰۰ متر مربع و با اخذ موافقت اصولی از اداره کل صنایع استان در شهر تبریز و در منطقه طالقانی فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ با یک دستگاه میکسر و پمپ زمینی شروع به فعالیت نمود. با توجه به ساخت و ساز روز افزون در اقصی نقاط شهر تبریز و الزام سازمانهای نظارتی ساختمان بر لزوم استفاده از تکنولوژی بتن آماده در تمامی مراحل ساخت ، این شرکت با افزایش تجهیزات و امکانات خود و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و نیز با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه بتن توانسته پروژه های متعددو مهمی را در سطح شهر تبریز به نحو احسن به انجام رساند . پروژه هایی همچون ایستگاه های ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ و ۱۳ متروی تبریز ، اجرا و بتن ریزی ساختمان آموزشی ، ورزشی و تفریحی سازمان نظام مهندسی استان ، ساختمان اداری اداره کل راه و شهرسازی استان ، پروژه طرح شبدری ائل گلی و چندین پروژه مهم دولتی و تعداد زیادی پروژه های بخش خصوصی که در پیوست این مجموعه به تعدادی از آنها اشاره شده است ..

شرکت تراکتور سازی تبریز

شرکت تراکتورسازي ايران در سال 1347 به صورت شرکت سهامي خاص تاسيس شد و طي شماره 540/324 مورخ 1347/02/26 در اداره ثبت شرکتها در تبريز به ثبت رسيد. اين شرکت در تاريخ 1375/01/21 به شرکت سهامي عام تبديل و در تاريخ 1375/05/09 در بورس اوراق بهادر پذيرفته شد. مرکز اصلي شرکت و کارخانه در شهر تبريز واقع است. شرکت تراکتورسازي ايران توليد خود را با مونتاژ تراکتورهاي روماني u650 وu651 از سال 1348 آغاز کرده است، در سال 1354 اولين تراکتورهاي MF در چهار نوع MF135 با قدرت 45 اسب بخار، MF165 با قدرت 62 اسب بخار، MF185 با قدرت 72 اسب بخار و MF295 با قدرت 92 اسب بخار به بازار عرضه شد.